preskoči na sadržaj

Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška

Login
Tražilica
Korisni linkovi

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Kalendar
« Travanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 11. 2020.

Ukupno: 97838
Ovaj mjesec: 827
Udžbenici 2023./24.

Učenička zadruga "Šegrt"

Facebook stranica

Instagram račun

Knjižnica Instagram

YouTube kanal

Učenički radovi

Učenički servis

RASPORED ZVONJENJA

Raspored informacija
RASPORED INFORMACIJA 2023./2024.
Ivana Jurašinović / datum: 17. 10. 2023. 14:50

1.A

razrednik/ca

Medić Vedrana    (D4)

PONEDJELJAK, 11:35 – 12:20

1.A

zamjenik/ca

Klaić  Darko

PONEDJELJAK, 12:30 – 13:10

1.B

razrednik/ca

Živatović Berislav

SRIJEDA, 08:00 – 08:45

1.B

zamjenik/ca

Pekić Zvonko

SRIJEDA , 11:35 –12:20

1.C

razrednik/ca

Stepić Ivana

ČETVRTAK , 12:25 – 13:10

1.C

zamjenik/ca

Matošević  Matija

UTORAK, 10:00 – 10:40

1.G

razrednik/ca

Trinc  Josipa

ČETVRTAK, 11:35 – 12:20

1.G

zamjenik/ca

Kovačić  Branimir

PONEDJELJAK, 08:50 – 09:30

1.H

razrednik/ca

Vukšić  Julijana

ČETVRTAK , 08:00 – 08:45

1.H

zamjenik/ca

Berić Sandra  (zamjena: Akmačić Filip)

UTORAK, 10:00 – 10:40

1.P

razrednik/ca

Sremac Kit Dubravka

UTORAK , 09:55 – 10:40

1.P

zamjenik/ca

Augustin Brkić Ivanka

ČETVRTAK, 11:35 – 12:20

1.TES

razrednik/ca

Fijačko   Gordana 

ČETVRTAK , 08:50– 09:35

1.TES

zamjenik/ca

Pejanić Jelica  (zamjena: Trnka Borna)

UTORAK, 10:00 – 10:45

2.A

razrednik/ca

Tomić  Vesna

PETAK , 10:45 – 11:30

2.A

zamjenik/ca

Sokić   Zvonimir

PETAK, 09:30 – 10:30

2.B

razrednik/ca

Vlaović  Tomislav (zamjena: Čeliković  Antonija)

UTORAK, 11:30 – 12:20

2.B

zamjenik/ca

Kekez Dragica

UTORAK, 12:30 – 13:10

2.C

razrednik/ca

Solić  Daria

PETAK , 08:50 – 09:35

2.C

zamjenik/ca

Štivić Ivica

PETAK, 10:45 – 11:30

2.G

razrednik/ca

Bešlić   Ceca (zamjena: Lovorka Kovačević-Poletto)

SRIJEDA, 11:35 – 12:20

2.G

zamjenik/ca

Fekete   Edo

ČETVRTAK, 09:55 – 10:40

2.H

razrednik/ca

Blažević  Marija           

SRIJEDA, 08:00 – 08.45

2.H

zamjenik/ca

Margetić Višnja

SRIJEDA, 10:00 – 10:40

2.P

razrednik/ca

Brkić  Kristina

ČETVRTAK, 10:45 – 11:30

2.P

zamjenik/ca

Kramberger Branimir

PETAK, 08:50 – 09:35

2.TES

razrednik/ca

Štirba Samardžić  Nataša

SRIJEDA, 10:00 – 10:40

2.TES

zamjenik/ca

Matošević  Miroslav                      

ČETVRTAK, 11:00 – 12:00

3.A

razrednik/ca

Pecarić  Krunoslav                                                                 

PONEDJELJAK, 12:35 – 13:10

3.A

zamjenik/ca

Kudra  Damir

SRIJEDA, 09:30 – 10:30

3.C

razrednik/ca

Jurašinović  Ivana

UTORAK, 10:45 – 11:30

3.C

zamjenik/ca

Peršić Franco

ČETVRTAK , 09:55 – 10:40

3.G

razrednik/ca

Mandić   Stjepan

PONEDJELJAK, 10:00 – 10:40

3.G

zamjenik/ca

Jandričić Arić Jadranka

PETAK, 09:55 – 10:40

3.H

razrednik/ca

Medvedović Ljiljana

ČETVRTAK, 10:45 – 11:30

3.H

zamjenik/ca

Pejanić Josip

PETAK, 08:50 – 09:35

3.P

razrednik/ca

Romić  Rajković Natali                                         (B5)  

PONEDJELJAK,10:45-11:20

3.P

zamjenik/ca

Šifner  Darko

ČETVRTAK, 10:45 – 11:30

3.TES

razrednik/ca

Štirba Samardžić Nataša

SRIJEDA, 10:00 – 10:40

3.TES

zamjenik/ca

Matošević  Miroslav                     

ČETVRTAK, 11:00 – 12:00


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju