preskoči na sadržaj

Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška

Login
Tražilica
Korisni linkovi

 

Kalendar
« Travanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 11. 2020.

Ukupno: 9163
Ovaj mjesec: 1117
Ovaj tjedan: 82
Virtualna knjižnica

Učenički radovi

RASPORED ZVONJENJA

Djelatnici

Nastavno osoblje:

 

Redni broj

     Prezime i ime

Zvanje

 

Radno mjesto -

nastavni predmeti

1.

Brlić - Trnka  Mirela

Prof. pedagogije

ravnateljica

2.

Luketić Marija

Mag. pedagogije

pedagog

3.

Šerić   Nada

Dipl. knjižničar

knjižničarka

4.

Velić  Nada

Ing.tekstil.teh.

satničarka

5.

Augustin  Brkić  Ivanka

Dipl. ekonomist

Politika i gospodarstvo

6.

Barić  Ceca

Mag.educ.math.et.inf.

Matematika

7.

Berić   Sandra

Mag.ed.njemačkog jez.i književnosti i filozofije

Njemački jezik, etika

8.

Blažević    Marija

Dipl. inž. preh, teh.

Ugostiteljska struka

9.

Borjanić    Hedviga

Profesor njemačkog jezika

Njemački jezik

10.

Boroš  Zlatko

V. stupanj specijalista - tokar

PN – strojarska struka Stručni učitelj

11.

Brkić  Kristina

Dipl. ekonomist

Trgovinska struka

12.

Curić  Irena

VŠS –prvostupnik oecc.Majstorski ispit – majstor kuhar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

13.

Falica  Damir

Dipl. inž. strojarstva

Strojarska struka

14.

Fijačko  Gordana

Profesor TZK

TZK

15.

Gelemanović  Miroslav

Tehničar drvne struke

PN - obrada drva

Stručni učitelj

16.

Jandričić  Arić  Jadranka

Dipl. teolog

Vjeronauk

17.

Jurašinović Ivana

Mag.ed. engleskog i književnosti hrvatskog jezika i književnosti

Engleski jezik

18.

Kekez  Dragica

Dipl. inž. tekstilne tehnologije

Tekstilna struka PN

19.

Klaić  Darko

Inž. strojarstva

Strojarska struka

20.

Kovačić Branimir

V. stupanj specijalist- konobar

Ugost. struka PN str.učitelj

21.

Kramberger Branimir

Prof. geografije

Geografija

22.

Kudra Damir

Majstorski ispit – majstor voda, plin,grijanje i hlađenje

PN – strojarska struka

Stručni učitelj

23.

Mandić  Stjepan

Majstorski ispit – majstor natkonobar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

24.

Margetić   Višnja

Dipl. inž. preh.teh.

Ugostiteljska struka

25.

Matošević Matija

Majstorski ispit – majstor strojobravar

PN – strojarska struka

Stručni učitelj

26.

Matošević  Miroslav

Majstorski ispit – majstor strojobravar

PN – strojarska struka

Stručni učitelj

27.

Medić Vedrana

Mag.inž. strojarstva

Strojarska struka

28.

Medvedović  Ljiljana

Prof. engleskog jezika i književnosti i sociologije

Engleski jezik

29.

Minić Nikola

V. stupanj specijalista - strojobravar

PN – strojarska struka

Stručni učitelj

30.

Mutnjaković  Ivanka

Mag. inž. strojarstva

strojarska struka

31.

Nikiforov Goranka

Dipl. inž. tekstilnog inžinjerstva

tekstilna struka

32.

Pecarić Krunoslav

Prof. hrvatskog jezika i književnost

Hrvatski jezik

33.

Pejanić Jelica

Majstorski ispit – majstor kuhar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

34.

Pejanić Josip

V. stupanj specijalista - kuhar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

35.

Pekić  Zvonko

Dipl. inž. strojarstva

Strojarska struka

36.

Romić  Rajković  Natali

Dipl. ekonomist

Trgovinska struka

37.

Solić Daria

Mag.matematike

Matematika

38.

Sremac  Kit Dubravka

Prof. hrvatskog jezika i književnosti

Hrvatski jezik

39.

Stepić   Ivana

Prof. psihologije

Nastavnik psihologije

40.

Šifner  Darko

Mag. ekonomist

Računalstvo

41.

Štirba Samardžić  Nataša

Prof. rehabilitator

Nastava TES

42.

Tomić Vesna

Dipl. inž. strojarstva

strojarska struka

43.

Trinc  Josipa

Prof. hrvatskog  jezika i knjiž. i slovačkog jezika i književnosti

Hrvatski jezik

44.

Vlainić Damir

Majstorski ispit – majstor kuhar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

45.

Vlaović Tomislav

Profesor TZK

TZK

46.

Vujković-Lamić  Gordana

Profesor engleskog jezika i književnosti i francuskog jezika i književnosti

Engleski jezik

47.

Vukšić   Julijana

Prof. hrv. Jezika i književ. i povijesti

Povijest


Ostali djelatnici: 

Prezime i ime

 

Zvanje

stručna sprema

Poslovi

 

1.Čižmešija Mirjana

VSS

Tajnik

2. Đanić Lana

VŠS

Računovođa

3. Šugh Zora

SSS

Administrator

4. Vlaović Darko

SSS

Domar - ložač

5. Jurić Marija

NKV

spremačica

6. Vidić Julijana

NKV

spremačica

7. Dautović Mirjana

SSS

spremačica

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Jadranka Arić-Jandričić
  • Ivanka Augustin Brkić
  • Sandra Berić
  • Marija Blažević
  • Hedviga Borjanić
  • Zlatko Boroš
  • Kristina Brkić
  • Mirela Brlić Trnka
  • Barić Ceca
  • Irena Curić
  • Damir Falica
  • Gordana Fijačko
  • Miroslav Gelemanović
  • Ivana Jurašinović
  • Dragica Kekez
  • Darko Klaić
  • Branimir Kovačić
  • Damir Kudra
  • Bernard Kurjaković
  • Marija Luketić
  • Luka Mandić
  • Stjepan Mandić
  • Višnja Margetić
  • Matija Matošević
  • Mijo Matošević
  • Miroslav Matošević
  • Vedrana Medić
  • Ljiljana Medvedović
  • Nikola Minić
  • Ivanka Mutnjaković
  • Goranka Nikiforov
  • Krunoslav Pecarić
  • Jelica Pejanić
  • Josip Pejanić
  • Zvonko Pekić
  • Natali Romić
  • Maja Savi
  • Daria Solić
  • Dubravka Sremac
  • Ivana Stepić
  • Vesna Tomić
  • Josipa Trinc
  • Nada Velić
  • Damir Vlainić
  • Tomislav Vlaović
  • Gordana Vujković-Lamić
  • Julijana Vukšić
  • DARKO ŠIFNER
  • Nada Šerić
  • Nataša Štirba
  • Dario Štivić
  • Zora Šugh
  • Mirjana Čižmešija
  • Lana Đanić
preskoči na navigaciju