preskoči na sadržaj

Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška

Login
Tražilica
Korisni linkovi

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Kalendar
« Travanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 11. 2020.

Ukupno: 97838
Ovaj mjesec: 827
Udžbenici 2023./24.

Učenička zadruga "Šegrt"

Facebook stranica

Instagram račun

Knjižnica Instagram

YouTube kanal

Učenički radovi

Učenički servis

RASPORED ZVONJENJA

Djelatnici

Nastavno osoblje:

 

Redni broj

     Prezime i ime

Zvanje

 

Radno mjesto -

nastavni predmeti

1.

Brlić - Trnka  Mirela

Prof. pedagogije

ravnateljica

2.

Luketić Marija

Mag. pedagogije

pedagog

3.

Komorčec Ena 

Mag. cult.

knjižničarka

4.

Velić  Nada

Ing.tekstil.teh.

satničarka

5.

Augustin  Brkić  Ivanka

Dipl. ekonomist

Politika i gospodarstvo

6.

Barić  Ceca

Mag.educ.math.et.inf.

Matematika

7.

Berić   Sandra

Mag.ed.njemačkog jez.i književnosti i filozofije

Njemački jezik, etika

8.

Blažević    Marija

Dipl. inž. preh, teh.

Ugostiteljska struka

9.

Brkić  Kristina

Dipl. ekonomist

Trgovinska struka

10.

Curić  Irena

VŠS –prvostupnik oecc.Majstorski ispit – majstor kuhar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

11.

Falica  Damir

Dipl. inž. strojarstva

Strojarska struka

12. Fekete Edo    Njemački jezik

13.

Fijačko  Gordana

Profesor TZK

TZK

14.

Gelemanović  Miroslav

Tehničar drvne struke

PN - obrada drva

Stručni učitelj

15.

Jandričić  Arić  Jadranka

Dipl. teolog

Vjeronauk

16.

Jurašinović Ivana

Mag.ed. engleskog i književnosti hrvatskog jezika i književnosti

Engleski jezik

17.

Kekez  Dragica

Dipl. inž. tekstilne tehnologije

Tekstilna struka PN

18.

Klaić  Darko

Inž. strojarstva

Strojarska struka

19.

Kovačić Branimir

V. stupanj specijalist- konobar

Ugost. struka PN str.učitelj

20.

Kramberger Branimir

Prof. geografije

Geografija

21.

Kudra Damir

Majstorski ispit – majstor voda, plin,grijanje i hlađenje

PN – strojarska struka

Stručni učitelj

22.

Mandić  Stjepan

Majstorski ispit – majstor natkonobar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

23.

Margetić   Višnja

Dipl. inž. preh.teh.

Ugostiteljska struka

24.

Matošević Matija

Majstorski ispit – majstor strojobravar

PN – strojarska struka

Stručni učitelj

25.

Matošević  Miroslav

Majstorski ispit – majstor strojobravar

PN – strojarska struka

Stručni učitelj

26.

Medić Vedrana

Mag.inž. strojarstva

Strojarska struka

27.

Medvedović  Ljiljana

Prof. engleskog jezika i književnosti i sociologije

Engleski jezik

28.

Mutnjaković  Ivanka

Mag. inž. strojarstva

strojarska struka

29.

Pecarić Krunoslav

Prof. hrvatskog jezika i književnost

Hrvatski jezik

30.

Pejanić Jelica

Majstorski ispit – majstor kuhar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

31.

Pejanić Josip

V. stupanj specijalista - kuhar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

32.

Pekić  Zvonko

Dipl. inž. strojarstva

Strojarska struka

33. Popčević Josip   Elektrotehnika

34.

Romić  Rajković  Natali

Dipl. ekonomist

Trgovinska struka

35.

Solić Daria

Mag.matematike

Matematika

36.

Sremac  Kit Dubravka

Prof. hrvatskog jezika i književnosti

Hrvatski jezik

37.

Stepić   Ivana

Prof. psihologije

Nastavnik psihologije

38.

Šifner  Darko

Mag. ekonomist

Računalstvo

39.

Štirba Samardžić  Nataša

Prof. rehabilitator

Nastava TES

40.

Tomić Vesna

Dipl. inž. strojarstva

strojarska struka

41.

Trinc  Josipa

Prof. hrvatskog  jezika i knjiž. i slovačkog jezika i književnosti

Hrvatski jezik

42.

Vlainić Damir

Majstorski ispit – majstor kuhar

Vježbe i PN – ug. struka Stručni učitelj

43.

Vlaović Tomislav

Profesor TZK

TZK

44.

Vujković-Lamić  Gordana

Profesor engleskog jezika i književnosti i francuskog jezika i književnosti

Engleski jezik

45.

Vukšić   Julijana

Prof. hrv. Jezika i književ. i povijesti

Povijest


Ostali djelatnici: 

Prezime i ime

 

Zvanje

stručna sprema

Poslovi

 

1.Čižmešija Mirjana

VSS

Tajnik

2. Đanić Lana

VŠS

Računovođa

3. Šugh Zora

SSS

Administrator

4. Vlaović Darko

SSS

Domar - ložač

5. Jurić Marija

NKV

spremačica

6. Vidić Julijana

NKV

spremačica

7. Dautović Mirjana

SSS

spremačica

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Jadranka Arić-Jandričić
  • Ivanka Augustin
  • Sandra Berić
  • Marija Blažević
  • Kristina Brkić
  • Mirela Brlić
  • Barić Ceca
  • Irena Curić
  • Antonela Debeljak
  • Damir Falica
  • Gordana Fijačko
  • Miroslav Gelemanović
  • Majda Joha
  • Ivana Jurašinović
  • Dragica Kekez
  • Darko Klaić
  • Ena Komorčec
  • Lovorka Kovačević-Poletto
  • Branimir Kovačić
  • Damir Kudra
  • Marija Luketić
  • Stjepan Mandić
  • Višnja Margetić
  • Matija Matošević
  • Miroslav Matošević
  • Vedrana Medić
  • Ljiljana Medvedović
  • Ivanka Mutnjaković
  • Krunoslav Pecarić
  • Jelica Pejanić
  • Josip Pejanić
  • Zvonko Pekić
  • Dominik Ribičić
  • Natali Romić
  • Zvonimir Sokić
  • Daria Solić
  • Dubravka Sremac
  • Ivana Stepić
  • Vesna Tomić
  • Ivan Trinc
  • Josipa Trinc
  • Nada Velić
  • Damir Vlainić
  • Tomislav Vlaović
  • Gordana Vujković-Lamić
  • Julijana Vukšić
  • DARKO ŠIFNER
  • Nataša Štirba
  • Zora Šugh
  • Berislav Živatović
  • Mirjana Čižmešija
  • Lana Đanić
preskoči na navigaciju